http://www.salaweselna.witryna.info/
DSC 0118

Proponujemy również na wakacje wynajem domku letniskowego nad jez. Dadaj.

Domek z łazienką, kominkiem i wielkim tarasem.

Serce Mazur.


Informacje tel. 606 301 348, 604 466 485

noclegi.olsztyn@wp.pl

 


Blisko Olsztyn (30 km.), Biskupiec (15 km), wieś Czerwonka i Wilimy. Niedaleko stąd do Mrągowa, Kętrzyna, Giżycka, Gierłoży, Węgorzewa i Mikołajek! Mnóstwo przepięknych miejsc, które możemy zwiedzać, a których sercem są Mazury!

Przepięknie położone na skraju lasu (dziewiczy teren), blisko jeziora (ok. 150 metrów). Przy domkach jest miejsce na postawienie samochodów.

Domek letniskowy znajduje się nad samym jeziorem Dadaj jest idealny dla grzybiarzy i wędkarzy!

„Dadajowskie” Mazury to spokojna okolica, choć dla turystów pragnących czynnego wypoczynku, znajdzie się miejsce na głośną i huczną zabawę!

Domki letniskowe są murowane, wykończone wewnątrz drewnem, wyglądają jak góralskie (spadzisty dach, taras podtrzymywany słupami), ale to Mazury!

Domki piętrowe z kominkiem i dużym drewnianym tarasem, podpiwniczone.

Do domku wchodzimy przez taras, na parterze salon z kominkiem z dużych kamieni, stół obiadowy, kanapa 2-os.,

kuchnia i łazienka (wc, umywalka i prysznic).


Domki letniskowe znajdują się nad jeziorem Dadaj, gdzie jest wysoki stopień czystości wody, nad brzegiem jest molo, gdzie można się opalać, spacerować i skakać do wody. Zaletą jest to, że nie ma dużo komarów. Zapraszamy na Mazury!

Blisko domków letniskowych jest molo, wypożyczalnia sprzętu wodnego (łódka, kajaki, rowery wodne i inny sprzęt pływacki).

Niedaleko domków są także hotele, restauracje i kawiarnie, gdzie można zamówić obiady i zakupić inne jedzenie (m. in. świeże pieczywo prosto z pobliskiej piekarni, ekologiczne owoce i warzywa), oraz potańczyć, pobawić się przy muzyce zarówno regionalnej, jak i dyskotekowej - współczesnej (gra zespół instrumentalno - wokalny).


Serdecznie zapraszamy!

noclegi Olsztyn, noclegi Mazury, Nocleg tanio Olsztyn, turystyka Olsztyn, wczasy Olsztyn, pokoje w Olsztynie, pokoje gościnne Olsztyn, kwatery prywatne Olsztyn, pokoje nad jeziorem Olsztyn, imprezy Olsztyn, bal Olsztyn, wesele olsztyn, sala weselna Olsztyn, ślub Olsztyn, wolne pokoje Olsztyn, noclegi blisko centrum Olsztyn, atrakcje Olsztyn, noclegi nad jeziorem olsztyn,

DSC 0117DSC 0116DSC 0115DSC 0114
DSC 0113DSC 0112